Panel klienta Biura rachunkowego Codogrosza

Dziękujemy za odwiedzenie strony naszego Biura rachunkowego we Wrocławiu. Mamy nadzieję że jesteś zadowolonym klientem a nasze usługi księgowe są na najwyższym poziomie.

Nasz zespół ekspertów księgowych pracuje z pełnym zaangażowaniem aby w terminie i rzetelnie rozliczyć twoja firmę. Jeśli masz chwilę czasu zechciałbyś wyrazić twoje uznanie dla księgowej wybierz sekcję „wyróżnij księgową”.

Na tej stronie znajdziesz zawsze aktualne adresy dostępu online do pulpitu menedżera – programu gdzie za pomocą przeglądarki internetowej możesz na bieżąco śledzić wyniki twojej firmy.

Jeśli jesteś małą firma i nie masz programu do fakturowania, skorzystaj z darmowego dla klientów naszego biura rachunkowego programu ifaktury24. Za pomocą tego narzędzia możesz wystawiać faktury nawet z telefonu komórkowego.

Jeżeli jesteś zadowolony z jakości świadczonych usług księgowych i masz znajomego który planuje otworzyć firmę lub szuka obsługi księgowej poleć nasze biuro rachunkowe. Polecenia są dla nas cenne i dają nam poczucie że jesteśmy dobrym biurem rachunkowym i twoim partnerem biznesowym. W zamian za polecenie naszych usług księgowych otrzymasz od nas dodatkowy pakiet usług doradczych.

PULPIT MENEDŻERA

DANE DO LOGOWANIA NA TELEFON dalej

IFAKTURY 24

INSTRUKCJA REJESTRACJI NA TELEFON dalej

POLEĆ NAS

POLEĆ KSIĘGOWĄ ZNAJOMYM dalej

WYRÓŻNIJ KSIĘGOWĄ

JESTEŚ ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY? dalej