Doradztwo podatkowe Codogrosza

Biuro rachunkowe Codogrosza świadczy profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, oraz konsultacje optymalizacji podatkowych.

Ceny transferowe

Opracowanie polityki oraz dokumentacji podatkowej zgodnej z ustawowymi wymogami dotyczących transakcji podmiotów powiązanych w transakcjach międzynarodowych i krajowych

Reprezentacja podczas kontroli

Reprezentujemy Klienta w postępowaniu kontrolnym oraz podatkowym w roli pełnomocnika lub doradcy. Prowadzimy korespondencje w sprawach podatkowych przed organami kontroli skarbowej, reprezentacja w Sądzie Administracyjnym.

DORADZTWO PODATKOWE

PRZEKSZTAŁCENIA SPÓŁEK, OPTYMALIZACJE, CENY TRANSFEROWE

dalej

CENY TRANSFEROWE

DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

dalej

CENNIK DORADZTWA

CENY USŁUG
DORADCZYCH

dalej

AKTY PRAWNE

FRAGMENTY USTAW, ROZPORZĄDZEŃ INTERPRETACJI
dalej
prasowka-ico

NARZĘDZIA PODATKOWE

PRZYDATNE NARZĘDZIA PODATKOWE
dalej
kalkulator-podatkowy-ico

PORADY PODATKOWE

OPTYMALIZACJE PODATKOWE, LIMITY …
dalej
prasowka-ico

AKTUALNOŚCI PODATKOWE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY PODATKOWE
dalej
prasowka-ico

NEWSLETTER PODATKOWY

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER PODATKOWY
dalej
kalkulator-podatkowy-ico

KALENDARZ
PODATKOWY

TERMINY PODATKOWE
dalej
kalendarz-ico

Aktualności podatkowe

Aktualności podatkowe to zbiór przydatnych informacji z zakresu podatków, prawa pracy i prawa handlowego. Doradcy księgowi oraz prawa podatkowego pracujący dla Biura Rachunkowego Codogrosza we Wrocławiu na bieżąco gromadzą aktualne interpretacje podatkowe.

Każda interpretacja jest opatrzona komentarzem oraz stanowiskiem doradcy podatkowego – jak należy stosować dany przepis podatkowy.

Newsletter podatkowy

Newsletter podatkowy polega na gromadzeniu aktualnych zmian i interpretacji przepisów prawa podatkowego. Komentarze do wskazanych przepisów są zbierane w grupy i rozsyłane do zainteresowanych osób mailem – raz w miesiącu.

Kalendarz podatkowy

Jeśli chcesz sprawdzić zbliżające się terminy podatkowe – sprawdź kalendarz podatkowy. W kalendarzu na bieżąco pojawiają się terminy stawiane przed podatnikiem w celu złożenia deklaracji, zapłaty zaliczki na podatek, lub zmiany sposobu opodatkowania.